2 POKOJE - ApartamentyDobranoc.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

APARTAMENTY
Blisko metra i Parku saskiego

Apartament Marszałkoska I - 2 pokoje

ul. Marszałkowska 111a ( 41 m2, 12 piętro, winda )

WYPOSAŻENIE - Internet - WiFi, Parking na ulicy płatny w godzinach 8-18.00, TV kablowa, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, wanna, zmywarka, piekarnik

Apartament Marszałkowska I to 2 pokojowe mieszkanie które znajduje się w centrum Warszawy około 1,5 kilometra od Pałacu Kultury i Nauki. Doskonała lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta. W najbliższej okolicy są liczne restauracje oraz stacja metra. Z okna jest piękny widok na Park Saski, do Starego Miasta jest kilkanaście minut piechotą. W budynku znajduje się mały sklep.

Apartament składa się z pokoju gościnnego, sypialni, kuchni oraz łazienki z wc i wanną. W sypialni znajduje się podwójne łóżko a w pokoju gościnnym rozkładany narożnik.

Blisko metra i Parku saskiego

Apartament Marszałkowska II - 2 pokoje

ul. Marszałkowska 111a ( 41 m2, 3 piętro, winda )

WYPOSAŻENIE - Internet - WiFi, Parking na ulicy płatny w godzinach 8-18.00, TV kablowa, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, wanna z prysznicen, piekarnik, pralka, zmywarka.

Apartament Marszałkowska II to 2 pokojowe mieszkanie które znajduje się w centrum Warszawy około 1,5 kilometra od Pałacu Kultury i Nauki. Doskonała lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta. W najbliższej okolicy są liczne restauracje oraz stacja metra. Z okna jest piękny widok na Park Saski, do Starego Miasta jest kilkanaście minut piechotą. W budynku znajduje się mały sklep.

Apartament składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki z wc i wanną. W sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka a w salonie rozkładana kanapa..

Blisko metra i Parku saskiego

Apartament Grzybowska IV - 2 pokoje

ul. Grzybowska 6/10 ( 41 m2, 5 piętro, winda )

WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking na ulicy płatny w godzinach 8-18.00, TV kablowa, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa

Apartament Grzybowska IV to 2 pokojowe mieszkanie które znajduje się w centrum około 1 kilometra od Pałacu Kultury i Nauki. Doskonała lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta. W najbliższej okolicy są hotele Westin i Radisson. Do metra Świętokrzyska jest zaledwie kilka minut piechotą a do Starego Miasta jest kilkanaście minut piechotą. W budynku znajduje się mały sklep oraz klinika optyczna LASER.

Apartament składa się z pokoju gościnnego, sypialni, kuchni oraz łazienki z wc i prysznicem. W sypialni znajdują się 2 pojedyncze łóżka a w pokoju gościnnym rozkładana podwójne łóżko.

duży apartament poza centrum Warszawy

Apartament Storczykowa II

ul. Storczykowa 68 ( 60 m2, parter z własnym wejściem )

WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking - bezpłatny, TV, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa, do dyspozycji niewielki ogród, teren monitorowany i zamknięty.

Apartament Storczykowa II położony jest w cichej willowej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależnym budynkiem mieszkalnym. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie, Centrum Zdrowia Dziecka i hale wystawiennicze MT Polska. Niedaleko znajdują się również centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty.
Apartament składa się z pokoju gościnnego
, dwóch sypialni, aneksu kuchennego, łazienki z wc i prysznicem. W sypialniach znajdują się 4 pojedyncze łóżka a w pokoju gościnnym 2 rozkładane sofy.


 
telefon + 48 790 458 066
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego