STUDIO - ApartamentyDobranoc.pl

Przejdź do treści

Menu główne:

APARTAMENTY
Nocleg blisko metra

Studio Przechodnia

ul. Przechodnia 2 ( 41 m2, 6 piętro, winda )

WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking na ulicy płatny w godzinach 8-18.00, TV kablowa, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Pralka, Narożna wanna z prysznicem,

Studio Przechodnia położone jest w bloku mieszkalnym z windą. Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum Warszawy na ul. Przechodniej. Okna mieszkania wychodzą na ul. Marszałkowską i park Saski.  Do metra na Pl. Bankowym jest kilka minut piechotą. Do Starego Miasta jest kilkanaście minut piechotą. W budynku znajduje się mały sklep.
Apartament składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc i narożną wanną z prysznicem. W mieszkaniu znajduje się podwójne łóżko (140 cm/ 200cm) i rozkładana sofa.

mieszkanie w centrum Warszawy

Studio Grzybowska I

ul. Grzybowska 6/10 ( 32 m2, 15 piętro, winda )

WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking na ulicy płatny w godzinach 8-18.00 lub przy budynku 2 zł godzina (w miarę dostępności) TV kablowa, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Pralka, Wanna z prysznicem,

Studio Grzybowska I znajduje się w budynku mieszkanym w ścisłym centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta. Z okna na 15 piętrze rozpościera się piękny widok na Warszawę. W najbliższej okolicy są hotele Westin i Radisson. Do metra Świętokrzyska jest zaledwie kilka minut piechotą a do Starego Miasta jest kilkanaście minut piechotą. W budynku znajduje się mały sklep oraz klinika optyczna LASER.
Apartament składa się z pokoju gościnnego z wydzieloną sypialnią (bez drzwi), kuchni oraz łazienki z wc i wanną z prysznicem. W sypialni znajdują się 2 pojedyncze łóżka 80/200 cm a w pokoju gościnnym rozkładana sofa 120/200 cm.

komfortowe mieszkanie w centrum Warszawy

Studio Grzybowska II

ul. Grzybowska 6/10 ( 32 m2, 13 piętro, winda )

WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking na ulicy płatny w godzinach 8-18.00 lub przy budynku 2 zł godzina (w miarę dostępności) TV kablowa, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Pralka, Wanna z prysznicem,

Studio Grzybowska II znajduje się w budynku mieszkanym w ścisłym centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta. Z okna na 13 piętrze rozpościera się piękny widok na Warszawę. W najbliższej okolicy są hotele Westin i Radisson. Do metra Świętokrzyska jest zaledwie kilka minut piechotą a do Starego Miasta jest kilkanaście minut piechotą. W budynku znajduje się mały sklep oraz klinika optyczna LASER.
Apartament składa się z pokoju gościnnego z wydzieloną sypialnią (bez drzwi), kuchni oraz łazienki z wc i wanną z prysznicem. W sypialni znajduje się podwójne łóżko a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.

przytulne mieszkanie typu studio

Studio Grzybowska III

ul. Grzybowska 6/10 ( 32 m2, 5 piętro, winda )

WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking na ulicy płatny w godzinach 8-18.00 lub przy budynku 2 zł godzina (w miarę dostępności), TV kablowa, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Pralka, Kabina prysznicowa,

Studio Grzybowska III zlokalizowane jest w budynku przy ul. Grzybowskiej, na parterze znajduje się klinika LASER. Lokalizacja w ścisłym centrum ułatwia komunikację ze wszystkimi miejscami w Warszawie. Do metra Świętokrzyska jest zaledwie kilka minut piechotą a do Starego Miasta jest kilkanaście minut piechotą. Zakupy można zrobić w sklepie w budynku lub w sklepach w budynkach obok. Blisko jest również Hala Mirowska przy której od wielu lat funkcjonuje jedno z bardziej znanych targowisk warszawskich..
Apartament składa się z pokoju gościnnego z wydzieloną sypialnią (bez drzwi), kuchni oraz łazienki z wc i prysznicem. W sypialni znajduje się podwójne łóżko a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.

mieszkanie z widokiem na Park

Studio Graniczna

ul. Graniczna 4 ( 32 m2, 1 piętro, winda )

WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking na ulicy płatny w godzinach 8-18.00, TV kablowa, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Pralka - tylko na życzenie, Kabina prysznicowa, widok na park,

Studio Graniczna znajduje się w budynku mieszkanym w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja jest bardzo korzystna dla osób przyjeżdzających w celach turystycznych jak i biznesowych. Z okna na 1 piętrze rozpościera się piękny widok na park i ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci. Do metra Świętokrzyska jest zaledwie kilka minut piechotą a do Starego Miasta jest kilkanaście minut piechotą. W budynku znajduje się mały sklep, bank PKO BP. Apartament składa się z pokoju gościnnego z wydzieloną sypialnią (bez drzwi), kuchni oraz łazienki z wc i prysznicem. W sypialni znajduje się podwójne łóżko a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.

mieszkanie poza centrum Warszawy

Studio Storczykowa I

ul. Storczykowa 68 ( 30 m2, parter z własnym wejściem )

WYPOSAŻENIE - Internet WiFi - bezpłatny, Parking - bezpłatny, TV, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa, do dyspozycji niewielki ogród, teren monitorowany i zamknięty.

Studio Storczykowa I położone jest w cichej willowej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależną częścią budynku mieszkalnego. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie, Centrum Zdrowia Dziecka i hale wystawiennicze MT Polska. Niedaleko znajdują się również centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty.
Apartament składa się z pokoju gościnnego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i prysznicem. W sypialni znajdują się 2 pojedyncze łóżka a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.

 
telefon + 48 790 458 066
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego