Przejdź do treści

Menu główne:

Co warto zobaczyć w Warszawie nocą?

Pokoje Warszawa

Nadeszło lato, a wraz z nim zawitały gorące dni i równie ciepłe noce. Znudzeni żmudną pracą ludzie wyjeżdżają ze swoich miejscowości, chcąc oderwać się od codzienności i odpocząć. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na kilkudniowy urlop nad morzem lub w górach, wielu ludzi też zwyczajnie chciałoby zaczerpnąć innego rodzaju rozrywki - choćby pracujący po wiele godzin w korporacjach mieszkańcy Warszawy.


Po ciężkim dniu warto oddać się relaksowi. Co może nam zaoferować Warszawa nocą?


Pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy, to clubbing. Warszawskie miejsca do imprezowania tętnią życiem nie tylko w weekendy. W zależności od preferencji muzycznych, budżetu czy przedziałów wiekowych mamy tutaj do wyboru szereg możliwości. W ścisłym centrum, blisko dworca, mieści się klub Nowa Jerozolima. Niegdyś był on miejscem artystów, dzisiaj - jedną z najmodniejszych imprezowni w Śródmieściu. Kilka ulic dalej, przy Złotej, mieści się klub z tradycjami - Hybrydy. Innym miejscem wartym odnotowania jest klub Dekada zlokalizowany przy ul. Grójeckiej na Ochocie. Odbywają się tam imprezy tematyczne, a w czwartki panie wchodzą za darmo! Fani cięższych brzmień i gitarowych riffów mogą z powodzeniem odnaleźć się w klubie Club Rock przy Zgodzie, a nieco bardziej alternatywne klimaty to główna cecha klubu VooDoo Club przy Alei Prymasa Tysiąclecia. W najbardziej studenckim mieście w Polsce oczywiście znajdują się też typowo studenckie kluby, jak m.in. Harenda przy Krakowskim Przedmieściu lub Pub Zielona Gęś niedaleko Metra Pole Mokotowskie. Atmosfera naprawdę zachęca do wizyty zdecydowanie dłuższej niż przysłowiowe pięć minut.


Po udanej zabawie warto przekąsić coś ku pokrzepieniu serc. Tutaj z pomocą przychodzi pizzeria U Dziadka na Wolskiej. Lokal otwarty jest całodobowo. Można tam zjeść wyśmienitą pizzę w przystępnej cenie. Oczywiście na nieco mniej cierpliwych zawodników czeka (prawie) zawsze z otwartymi drzwiami McDonald’s lub przy dobrej woli właścicieli także okoliczne kebaby. Jeśli podczas powrotu z muzycznej zabawy imprezowicza dopadnie pragnienie, które byłby w stanie ugasić jedynie przy pomocy alkoholu alkohol, warto zawitać do pubu Piw Paw. Lokal mieści się przy ulicy Żurawiej i jest czynny całodobowo. Serwowane są tam polskie oraz zagraniczne piwa rzemieślnicze w kilkudziesięciu wariantach. Nocą w stolicy każdy imprezowicz znajdzie coś dla siebie.


Proponowane pozycje to tylko wierzchołek góry lodowej spośród tego wszystkiego, co może zaoferować Warszawa nocą. Sprawdź i przekonaj się sam - może TY też odkryjesz jakieś ciekawe miejsce?

 
telefon + 48 790 458 066
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego