Apartamenty PRZYJAŹNI

Apartament PRZYJAŹNI 1
ul. Przyjaźni 73 (40 m2, niski parter)

WYPOSAŻENIE Internet WiFi – bezpłatny, Parking bezpłatny, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa, teren monitorowany i zamknięty.

Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 4 osób, położony jest w cichej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależną częścią budynku mieszkalnego. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie I Centrum Zdrowia Dziecka. Niedaleko znajdują się centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty. Okolica sprzyja uprawianiu Joggingu czy wycieczek pieszych. Apartament składa się z pokoju gościnnego, kuchni, sypialni, łazienki z WC i prysznicem. W sypialni znajduje się podwójne łóżko a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.

Apartament PRZYJAŹNI 2
ul. Przyjaźni 73 (50 m2, piętro bez windy)

WYPOSAŻENIE Internet WiFi – bezpłatny, Parking bezpłatny, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa, teren monitorowany i zamknięty.

Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 4 osób, położony jest w cichej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależną częścią budynku mieszkalnego. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie I Centrum Zdrowia Dziecka. Niedaleko znajdują się centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty. Okolica sprzyja uprawianiu Joggingu czy wycieczek pieszych. Apartament składa się z pokoju gościnnego, kuchni, sypialni, łazienki z WC i prysznicem. W sypialni znajdują sie 2 pojedyncze łóżka a w pokoju gościnnym rozkładana podwójna sofa.