Apartamenty STORCZYKOWA
ul. Storczykowa 68 (60 m2, parter)

Apartament STORCZYKOWA
ul. Storczykowa 68 (60 m2, parter)

WYPOSAŻENIE Internet WiFi – bezpłatny, Parking bezpłatny, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, kabina prysznicowa, do dyspozycji niewielki ogród, teren monitorowany i zamknięty.
Apartament jest przeznaczony dla maksymalnie 6 osób, położony jest w cichej willowej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależnym budynkiem mieszkalnym. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie i Centrum Zdrowia Dziecka. Niedaleko znajdują się również centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty. Apartament składa się z pokoju gościnnego, dwóch sypialni, aneksu kuchennego, łazienki z WC i prysznicem. W sypialniach znajdują się 4 pojedyncze łóżka a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.

Studio STORCZYKOWA
ul. Storczykowa 68 (30 m2, parter)

WYPOSAŻENIE Internet WiFi – bezpłatny, Parking bezpłatny, Pościel, Ręczniki, wyposażona kuchnia, Kabina prysznicowa, do dyspozycji niewielki ogród, teren monitorowany i zamknięty.

Studio jest przeznaczone dla maksymalnie 4 osób, położone jest w cichej willowej dzielnicy poza centrum Warszawy. Jest całkowicie niezależną częścią budynku mieszkalnego. Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. W najbliższej okolicy jest Mazowiecki Park Krajobrazowy, a zaledwie parę minut drogi najlepszy w Polsce szpital Kardiologiczny w Aninie i Centrum Zdrowia Dziecka. Niedaleko znajdują się również centra rozrywkowe oraz rekreacyjne Np. basen kryty czy kryte korty. Apartament składa się z pokoju gościnnego z aneksem kuchennym, sypialni (bez drzwi), łazienki z WC i prysznicem. W sypialni znajdują się 2 pojedyncze łóżka a w pokoju gościnnym rozkładana sofa.