Nasza firma jest firmą rodzinną, zajmujemy się wynajmem przytulnych i wygodnych apartamentów w mieście Warszawa na dni, tygodnie, miesiące już od 2002 roku. Pod koniec 2011 roku zmieniliśmy nazwę z apartamentów WaWa na apartamenty Dobranoc, aby nasza nazwa była dla Państwa łatwiejsza do zapamiętania i bardziej rozpoznawalna.

 

Nasza oferta zawiera wynajem w pełni wyposażonych i umeblowanych apartamentów w Warszawie, doskonałych dla osób podróżujących prywatnie jak i służbowo. Wszystkim naszym gościom zapewniamy wysoki standard wynajmowanych apartamentów.

Dlaczego my...

Proponujemy Państwu apartamenty mieszkalne o wielkości znacznie przekraczającej pokoje hotelowe oraz w cenach znacznie niższych od hotelowych. Nasze apartamenty położone są w dzielnicy WAWER która jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Naszą ofertę dedykujemy głównie dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Zaletą naszej lokalizacji jest bliskość lasu, dobra komunikacja z centrum Warszawy bezpłatny parking czy bezpłatny dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze mieszkania wyposażone są w kuchnie, łazienkę, salon oraz sypialnie.
Nasze apartamenty są doskonale wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Zapewnią komfort i wygodę zarówno rodzinie z dziećmi, ale także osobom podróżującym w sprawach biznesowych. Każdy, kto skorzysta z naszej oferty, poczuje się w naszych apartamentach swobodnie, jak we własnym domu.
Gwarantujemy Państwu prywatność oraz niezależność, a jednocześnie domową atmosferę.

Oferta dla firm

Nasze apartamenty są doskonałym rozwiązaniem dla firm i instytucji, jako w pełni umeblowane i wyposażone mieszkania zapewniają spokój, komfort oraz dużą swobodę.
We wszystkich naszych apartamentach jest bezprzewodowy i nie ograniczony dostęp do Internetu co umożliwi Państwa pracownikom lub gościom pracę i wypoczynek.
Nasze apartamenty znajdują się w cichej dzielnicy Warszawy. W każdej z lokalizacji jest zamknięty parking, dzięki takiemu rozwiązaniu Państwa pracownicy lub kooperanci nie muszą się martwić co zrobić z samochodem. Przy pobytach średnio i długoterminowych jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Państwa potrzeb oraz jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o dodatkowe nawet nietypowe wymagania.
Ponieważ staramy się maksymalnie ułatwiać naszą współpracę, formalności ograniczamy do niezbędnego minimum.